KONST / Litografier / Litografi 5475602
nr 547 5602
Minako Masui
(f. 1940), Sverige
Litografi, signerad, Minako Masui 84, 12/40, Vattensken,
Minako Masui, japansk-svensk grafiker och skulptör född 1940 i Yokohama.
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:52:30
250 kr
200 kr
350 kr
350 kr
Minako Masui
Läs mer om Minako Masui